Słoje wielofunkcyjne

Słój wielofunkcyjny przeznaczony jest dla pasjonatów domowego przetwórstwa. Dzięki unikatowej konstrukcji wieczka nadaje się zarówno do przygotowania domowych przetworów owocowych, warzywnych, jak również do produkcji wina.

Szelki umożliwiają łatwy i wygodny transport słoja, szeroki otwór zwiększa komfort jego użytkowania, natomiast sprytna zakrętka pozwala według potrzeb zmieniać jego zastosowanie. Aby uzyskać odpowiednik rurki fermentacyjnej wystarczy odkręcić z wieczka małą zakrętkę i zamienić na kapturek.

W sprzedaży posiadamy słoje o różnych pojemnościach:
- 5 l
- 8 l
- 12 l
- 18 l
- 26 l
- 30 l

Dlaczego warto zamówić słoje wielofunkcyjne?

Znalezienie odpowiedzi na to pytanie nie jest trudne – to tak naprawdę najbardziej praktyczna metoda przechowywania artykułów spożywczych sypkich, substancji płynnych czy też przetworów z owoców lub warzyw. Po zakręceniu wieczka zawartość zostaje zabezpieczona przed ewentualnym zanieczyszczeniem oraz dostępem powietrza, co sprawia, że walory smakowe i zapachowe zostają zachowane. Ponadto wyeliminowane zostaje ryzyko przypadkowego rozlania lub rozsypania. Przechowywanie żywności, soków i win w oferowanych na naszej stronie internetowej pojemnikach wielofunkcyjnych jest bezproblemowe również dlatego, że każdy model posiada otwór o szerokości pozwalającej na włożenie do środka dłoni.

Duży wybór i atrakcyjne ceny

Atutami, które zdecydowanie wyróżniają naszą ofertę na tle konkurencji są między innymi duży wybór słojów produkowanych ze szkła lub tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością, różnorodność systemów zamykania, a także atrakcyjne ceny. Całości dopełniają również dodatki wpływające na funkcjonalność wybranych wariantów, na przykład szelki ułatwiające przenoszenie czy kraniki do rozlewania zawartości.

Słoje wielofunkcyjne

Money Icon

Wygodne płatności

Obsługujemy wiele szybkich i wygodnych  metod płatności. Przekonaj się już dziś...

Truck Icon

Szybka dostawa

Nasz towar dostarczamy już nawet w przeciągu 24-48h od zamówienia!

Reply Icon

Przyjmujemy zwroty

Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy. My to rozumiemy.