AGD

Posiadasz działkę z sadem owocowym, a w nim liczne drzewa, które każdego roku dają bogate plony? Warto wykorzystać tę obfitość natury i przygotować pyszne zaprawy do słoików, które otworzone w zimowe wieczory przypomną o ulotnych dniach i smakach lata. Zapraszamy do zakupu naszych przydatnych akcesoriów AGD, które ułatwią przygotowywanie kompotów, dżemów czy ogórków! W naszej ofercie znajdziesz korkownice, drylownice do wiśni, otwieracze i chwytali do słoików, a także sokowniki czy przecieraki do pomidorów – wszystko to, czego potrzebujesz do wykonania naturalnych i domowych przetworów!

AGD

Akcesoria kuchenne to nieodłączny element wyposażenia każdego pomieszczenia, w którym przygotowuje się rozmaite potrawy. Bez nich przyrządzanie niektórych dań byłoby niemożliwe. Nawet drobne dodatki AGD mogą zdecydowanie usprawnić i ułatwić wykonywanie poszczególnych czynności. Zależy nam na tym, abyś posiadał wyłącznie funkcjonalne wyposażenie kuchenne do drylowania owoców, rozdrabniania ziół lub stabilnego chwytania i otwierania nawet najbardziej szczelnych słoików - bez pomocy innego domownika. Zapoznaj się z asortymentem, w którym znajdują się przydatne korkownice, chwytaki, sokowniki, maszynki do mięs oraz przecieraki do pomidorów i wybierz akcesoria, które najlepiej sprawdzą się w Twojej kuchni!

Korkownice, drylownice i inne akcesoria AGD

Lato to czas, w którym kolekcjonuje się różnorodne zbiory z ogrodów lub sadów. Jeżeli tegoroczne plony Cię zaskoczyły, nie zmarnuj ani jednej wiśni, śliwki czy pomidora - zrób z nich przepyszne przetwory na jesień i zimę. W ich wykonaniu pomogą Ci produkty AGD dostępne w naszej ofercie takie jak:

  • - przecieraki do wykonywania pasty z owoców i warzyw,
  • - sokowniki do wyciskania pysznych napojów,
  • - korkownice do szczelnego zamykania butelek,
  • - drylownice do usuwania pestek z owoców,
  • - otwieracze i chwytaki do słoików z metalową zakrętką,
  • - moździerze do rozcierania własnych mieszanek przypraw.
Przygotuj pyszne soki, dżemy i przecier pomidorowy w swoim domu!

Małe AGD w postaci korkownic, otwieraczy i chwytaków do słoików pozwolą Ci zakonserwować wybrane produkty spożywcze na jesień i zimę. Dzięki drylownicy, sokownikom czy przecierakom do pomidorów wydobędziesz najlepsze części z owoców, tworząc samodzielnie przetwory, których nie powstydziłaby się niejedna gospodyni!

Money Icon

Wygodne płatności

Obsługujemy wiele szybkich i wygodnych  metod płatności. Przekonaj się już dziś...

Truck Icon

Szybka dostawa

Nasz towar dostarczamy już nawet w przeciągu 24-48h od zamówienia!

Reply Icon

Przyjmujemy zwroty

Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy. My to rozumiemy.