Słoiki twist off

Jednym z najpopularniejszych rodzajów opakowań szklanych jest słoik twist off. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór modeli różniących się m.in. kształtem, pojemnością oraz kolorem. Są to zarówno proste formy, jak i na przykład ozdobne misie. Doskonale nadają się do przechowywania miodu, dżemu, wszelkiego rodzaju przecierów, a także takich produktów jak sól, cukier, mąka czy płatki owsiane. Mogą być używane również do przechowywania drobnych przedmiotów w łazience czy garażu – możliwości zastosowania są nieograniczone! Cena słoika nie obejmuje zakrętki, którą należy dokupić oddzielnie. Zapraszamy do kategorii „ZAKRĘTKI”.

Co właściwie oznacza twist-off?

Nazwa ta odnosi się do sposobu zamykania. Specjalny gwint pozwala na szczelne zakręcenie dekielka, który dodatkowo jest pokryty od wewnątrz specjalną, ochronną powłoką. Dzięki temu zniwelowane zostaje zjawisko powstawania reakcji chemicznej wynikającej z kontaktu m.in. kwasów zawartych w żywności z metalową nakrętką. W rezultacie prezentowane w tej kategorii słoiki można bez problemu wykorzystać do produkcji przetworów, czyli poddać pasteryzacji i przechowywać przez dłuższy czas bez obaw o utratę walorów smakowych.

Duży wybór szklanych słoików twist-off

Atutami, które zdecydowanie wyróżniają naszą ofertę na rynku, z pewnością są różnorodność dostępnego asortymentu oraz wysoka jakość wykonania wszystkich produktów. Prezentowane w tej kategorii szklane słoiki twist-off dostępne są w pojemnościach od 40 ml do nawet 1720 ml, co zdecydowanie ułatwia wybranie wariantu odpowiedniego do planowanego zastosowania. Okrągłe, kwadratowe lub w kształcie misia, mogą być tak naprawdę wszechstronnie wykorzystane. Sprawdzą się nie tylko do miodu, produkcji przetworów czy przechowywania sypkich artykułów spożywczych w spiżarni, ale też na przykład do produkcji zapachowych świec sojowych. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Twist off

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Money Icon

Wygodne płatności

Obsługujemy wiele szybkich i wygodnych  metod płatności. Przekonaj się już dziś...

Truck Icon

Szybka dostawa

Nasz towar dostarczamy już nawet w przeciągu 24-48h od zamówienia!

Reply Icon

Przyjmujemy zwroty

Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy. My to rozumiemy.