Słoiki weck

Wykonany z grubego, odpornego na uszkodzenia i wpływ wysokiej temperatury szkła - to tylko niektóre cechy popularnego słoika typu weck. Jest nie tylko praktycznym, ale i wyjątkowo estetycznym akcesorium do przechowywania wszelkiego rodzaju przetworów - doskonale nadaje się do trzymania konfitur, przecierów, zapraw, a także kompotów. Przekonaj się o wielu korzyściach, płynących z używania tradycyjnych, szklanych pojemników i zakup je w naszym sklepie internetowym! Oprócz tanich dodatków znajdziesz tu również sprężynki oraz gumowe uszczelki do zamknięcia wieczka.

Weck

W ofercie naszego sklepu zakupisz akcesoria do przechowywania produktów spożywczych o różnej pojemności. Słoik weck na sprężynkę to uniwersalny dodatek kuchenny, w którym zamkniesz przetwory, warzywa, owoce lub syropy i przez długi czas przechowasz je w zakątkach swojej spiżarni lub wykorzystasz jako ozdobę do kuchni czy jadalni. Nie ma bezpieczniejszego i bardziej tradycyjnego sposobu na gromadzenie Twoich ulubionych przetworów w zasięgu ręki. Akcesoria tego typu otrzymasz w sklepie Tanie Słoiki i dokupisz do nich niezbędne dodatki w postaci uszczelek oraz sprężynek.

Wekowanie - sposób na trwałą i tanią pasteryzację

Pasteryzacja to sposób na szczelnie zamknięcie produktu spożywczego i zabezpieczenie go przed zniszczeniem. Tego typu proces przedłuża ważność i smak przetworów. Metoda podgrzewania szklanych naczyń w wodzie to również tania i prosta alternatywa dla stosowania substancji konserwujących oraz przeciwutleniających. Postaw na niezastąpiony produkt z naszej oferty, który wytrzyma nie tylko wielokrotną pasteryzację, ale również sterylizację i mycie!

Akcesoria zapewniające nieprzepuszczalność

Naczynie zamykane na sprężynkę i kauczukową wkładkę jak żadne inne zapewnia hermetyczność przechowywanych w nim przetworów tanim kosztem. Uszczelka do słoików typu weck zapobiega wylewaniu się płynów, a sprężynka weck solidnie dociska wkładkę i wieczko, zabezpieczając zawartość przed zepsuciem. W tego typu szklanym i szczelnym słoiku zamkniesz w estetyczny sposób jesienny klimat w postaci dżemów czy warzywnych przecierów.

Money Icon

Wygodne płatności

Obsługujemy wiele szybkich i wygodnych  metod płatności. Przekonaj się już dziś...

Truck Icon

Szybka dostawa

Nasz towar dostarczamy już nawet w przeciągu 24-48h od zamówienia!

Reply Icon

Przyjmujemy zwroty

Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy. My to rozumiemy.